O firmie

Tradycja, solidarność i nowoczesność są naszymi atutami.

Zakład Mięsny NIEWIEŚCIN Sp. z o.o. ma swoja siedzibę w Niewieścinie (woj. kujawsko – pomorskie). Istnieje na rynku od 1990 roku. W tym czasie podjęto szereg inwestycji, które pozwoliły na rozbudowę zakładu, wyposażenie w nowoczesny park maszynowy i transportowy.

 

To firma o ustabilizowanej pozycji wśród konkurencji i klientów, działająca głównie na rynku mięsa świeżego i jego przetworów. Nasze produkty posiadają określoną markę i wysoką jakość. Tak są też postrzegane przez klientów zaopatrujących się w placówkach naszych odbiorców.

 

Zakład swoją ofertę kieruje do dużych, średnich i małych odbiorców oraz sieci handlowych, hurtowni, barów, restauracji. Obecnie firma zaopatruje w swoje wyroby około 700 klientów z rejonu całego woj. kujawsko – pomorskiego, pomorskiego (m.in. Gdańsk, Gdynia, Kwidzyn, Malbork i Pruszcz Gdański), warmińsko – mazurskiego (Elbląg i okolice) ,wielkopolskiego (Gniezno i Poznań), łódzkiego oraz górnego Śląska.

System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001

W naszym zakładzie od 2003 roku wprowadzony jest system HACCP. Dnia 12.10.2007r. wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001, jednostką certyfikującą jest firma TÜV NORD. System ten gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów sanitarnych, technicznych i technologicznych.

Poznaj naszą ofertę

W związku z planowaną dalszą ekspansją i rozwojem działu sprzedaży naszej firmy, a także aktywnym poszukiwaniem partnerów wśród sieci handlowych chcielibyśmy zachęcić Państwa firmę do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i zaprosić Was do rozpoczęcia owocnej i długoletniej współpracy.

Nowości

Poznaj nasze nowe salami

Nasze produkty posiadają określoną markę i wysoką jakość. Tak są też postrzegane przez klientów zaopatrujących się w placówkach naszych odbiorców. więcej ▸

Oferta gazetkowa

Do pobrania w formacie PDF

Promocja 01.12-31.12.2018 więcej ▸

Wydarzenia

Szukamy Pracownika !!! 06.06.2018

Zakład Mięsny NIEWIEŚCIN Sp. z o.o.,w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni PRACOWNIKÓW PRODUKCJI, Miejsce pracy: Niewieścin (po... więcej ▸

Praca dla sprzedawcy Bydgoszcz, Świecie, Niewieścin, Olsztynek 09.03.2018

Zatrudnimy osoby chętne do pracy w charakterze sprzedawcy w Delikatesach Mięsnych Niewieścin. ... więcej ▸