Ikona złóż zamówienie online

Złóż zamówienie online

Niewieścin- zamówienia to serwis do składania zamówień online dla sklepów firmowych i kontrahentów b&b

Wygeneruj katalog

Wygeneruj katalog

Katalog PDF ze wszystkimi aktualnymi produktami, składem oraz alergenami, który możesz pobrać i wydrukować

Dołącz do zespołu

Dołącz do zespołu

Szukasz pracy? Przejrzyj aktualne oferty pracy w naszej firmie i wypełnij formularz rekrutacyjny

Sklepy firmowe

Duży wybór, gwarancja świeżości i jakości obsługi- takie są Delikatesy Mięsne Niewieścin. Zobacz, gdzie znajdują się nasze sklepy firmowe i partnerskie!

Wyjątkowe specjały

Nasza firma jest jednym z największych producentów mięsa i wędlin w województwie kujawsko- pomorskim. Oferujemy ponad 150 różnych produktów, ale naszą specjalnością jest mięso wieprzowe i wędliny o tradycyjnym smaku.

Gotowe na Obiad

Szykujcie się na nowość Gotowe na Obiad Kurczak w Sosie Tikka Masala! Już dostępny w Delikatesach Mięsnych Niewieścin! Tym razem Gotowe na Obiad w odsłonie aromatycznego kurczaka w indyjskim sosie pomidorowo- paprykowym Tikka Masala! Więcej z serii Gotowe na Obiad tutaj.

szynka

Niewieścin to firma, która powstała z głębokiej pasji do doskonałego jedzenia. Nasza historia opiera się na długiej tradycji wędliniarskiej regionu Kujaw i Pomorza, co nadaje naszym wyrobom unikalny regionalny charakter. W naszej ofercie znajdziesz produkty przesiąknięte autentycznym regionalizmem, takie jak kiełbasa bydgoska, pasztetowa, czarny i biały salceson kujawski oraz pasztet chłopski. Nieustannie poszukujemy innych historycznych specjałów z naszych okolic, aby zaoferować Wam prawdziwie wyjątkowe smaki.

Nasza oferta obejmuje również polskie klasyki, które cieszą się wielkim uznaniem, takie jak kiełbasa polska, kiełbasa biała z Niewieścina, kruche kabanosy czy aromatyczna kiełbasa piwna. Wśród naszych skarbów wędliniarskich szczególnie dumnie prezentujemy najwyższej jakości wędliny, wywodzące się prosto z królewskiego stołu. Do nich należą między innymi polędwica królewska z kurczaka, długodojrzewająca szynka królewska, intensywne salami peperoni, delikatne parówki gold oraz wykwintna szynka krucha premium. Ponadto, nasza oferta obejmuje również szynki z nogą oraz naturalną szynkę w ziołach.

To jest strona Niewieścin sp. z o.o- Oficjalna strona firmy Niewieścin