Strona główna » Job Openings » MAGAZYNIER – Niewieścin

MAGAZYNIER – Niewieścin

Zakład Mięsny NIEWIEŚCIN Sp. z o.o. – firma o ustabilizowanej pozycji wśród konkurencji
i klientów, działająca głównie na rynku mięsa świeżego i jego przetworów,

w związku z dynamicznym rozwojem
zatrudni

MAGAZYNIERÓW

Miejsce pracy: Niewieścin – siedziba główna

Wynagrodzenie brutto: 3 000,00 zł – 6 000,00 zł

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i kontrola dostaw – rozładunek,
  • Magazynowanie towarów – oznakowanie, układanie, kontrola stanów,
  • Kompletowanie zamówień,
  • Wypełnianie dokumentacji magazynowej i systemowej,
  • Prowadzenie magazynu – utrzymanie porządku w magazynie oraz prowadzenie go zgodnie z obowiązującymi w Firmie procedurami,
  • Udział w miesięcznych inwentaryzacjach.

Wymagania:

  • Obsługa komputera,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność w działaniu,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy fizycznej w systemie zmianowym,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • profesjonalne szkolenie i wdrożenie na stanowisku pracy,
  • niezbędne materiały i narzędzia wspierające realizację zadań,
  • bogate zaplecze socjalne,
  • ubezpieczenie grupowe pracowników oraz członków rodziny.

MILE WIDZIANE OSOBY POSIADAJĄCE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Stanowisko: Magazynier
Wymiar godzin / umowa: pełen etat
Lokalizacja: Niewieścin