Strona główna » Strona główna » Franczyza

Franczyza

Sprawdzony model biznesowy? Otwórz z nami sklep mięsny i zacznij zarabiać! Niewielki wkład własny, wsparcie w prowadzeniu biznesu

Otworzyliśmy już ponad 20 sklepów partnerskich

Współpracujemy już z ponad 20 niezależnymi przedsiębiorcami, którzy otworzyli sklep mięsny pod szyldem Niewieścin Królewskie Wędliny.

Od lat pomagamy przeobrazić sklepy mięsne, sklepy spożywcze, stoiska mięsne na Delikatesy Mięsne Niewieścin lub pomagamy założyć biznes od zera.

Poszukujemy franczyzobiorców – Zapraszamy do współpracy. Od lat pomagamy w prowadzeniu własnego biznesu. Otwórz własne Delikatesy Mięsne Niewieścin. Niewieścin to pewna marka i owocna współpraca.

Od wizualizacji do sprzedaży Otwórz własny sklep mięsny

Pomagamy przeobrazić sklep, od profesjonalnej wizualizacji, aż po codzienną sprzedaż. Nasza oferta obejmuje kompleksową zmianę wizerunku sklepu, remont, zakup odpowiedniego wyposażenia sklepu, materiały marketingowe i promocyjne, systemy i standardy sprzedażowo- zakupowe, szkolenia kadry, doradztwo biznesowe oraz oczywiście atrakcyjną ofertę zawierającą produkty zawsze wysokiej jakości.

,, Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję”

Peter Drucker

Znana i pewna marka Teraz jako franczyza

Niewieścin Królewskie Wędliny to znana marka w szczególności na terenie województwa kujawsko- pomorskiego, ale także pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodnio-pomorskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, mazowieckiego. Sieć sklepów Delikatesy Mięsne Niewieścin ciągle się rozwija. Klienci doceniają jakość i wyjątkowy smak wyrobów z Niewieścina oraz obsługę w sklepach. Aktualnie nasze produkty można nabyć na terenie całego kraju w wybranych punktach sprzedaży.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

mail: info@niewiescin.pl