kiełbaski peperoni Niewieścin

O firmie Niewieścin -nowe oblicze tradycji i nowoczesności

zasięg Niewieścin  mapa polski
zasięg Niewieścin samochody dostawcze

Wieprza Pieprzem- ujęcia z Niewieścina

Promujemy regionalnych przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego. W ramach tego działania oferujemy w naszych sklepach ich wysokiej jakości produkty, takie jak miody, makarony, powidła, przetwory z warzyw, sosy, musztardy, warzywa i owoce, ze szczególnym uwzględnieniem różnych odmian jabłek oraz różnorodnych przypraw.

Rocznie wspieramy lokalne inicjatywy społeczne, szkoły, organizacje młodzieżowe i uczniowskie, drużyny sportowe oraz ośrodki oświaty w realizacji ich celów, dostarczając wsparcie finansowe i organizacyjne. Przykładamy szczególną uwagę do działań charytatywnych, wspierając różne fundacje i szpitale, uczestnicząc w akcjach aukcyjnych, często przekazując na ten cel nasze produkty.

Przedsiębiorstwo dba o środowisko naturalne. W tym celu część energii elektrycznej do naszego zakładu pochodzi z farmy fotowoltaicznej, a także korzystamy z systemów odzyskujących energię cieplną z chłodnictwa. Rocznie realizujemy kilka nowych inwestycji, mających na celu rozwój i rozbudowę infrastruktury wspierającej ochronę środowiska i oszczędzanie energii. Wdrożyliśmy także ustandaryzowane systemy zarządzania odpadami oraz gospodarką wodną, obejmujące bieżącą wodę i deszczówkę.