prezes zarządu Waldemar Sznajdrowski
Dyrektor finansowy i członek zarządu Marzena Sznajdrowska
Dyrektor do spraw rozwoju Karolina Rappke
Dyrektor operacyjny Łukasz Augustyniak

Główna księgowa Anna Wegenke
Niewieścin logo korona

zasięg Niewieścin  mapa polski
zasięg Niewieścin samochody dostawcze

Pieprza Wieprzem- film o firmie

Godnym uwagi jest fakt, że promujemy regionalnych przedsiębiorców z województwa kujawsko- pomorskiego. W związku z tym ich produkty takie jak: miody, makarony, powidła, przetwory z warzyw, sosy, musztardy, warzywa i owoce a w szczególności kilka rodzajów jabłek i przyprawy sprzedawane są w naszych sklepach.

Co roku wspieramy lokalne inicjatywy społeczne, szkoły, organizacje młodzieżowe i uczniowskie, drużyny sportowe i ośrodki w realizacji swoich celów lub pomagamy w organizacji imprez integracyjnych. Przeznaczamy także pieniądze na cele charytatywne, różne fundacje i szpitale. Uczestniczymy w akcjach aukcyjnych, często przeznaczając na ten cel nasze produkty.

Dbamy o środowisko. W tym celu prąd do naszego zakładu produkowany jest częściowo przez farmę fotowoltaiczną i systemy odzyskujące energię cieplną z chłodnictwa. Co roku realizujemy kilka nowych inwestycji, które mają na celu rozwój i rozbudowę infrastruktury pomagającej chronić środowisko. Mamy wdrożone ustandaryzowane systemy zarządzania odpadami i bieżącą wodą.