kiełbaski peperoni Niewieścin

O firmie Niewieścin -nowe oblicze tradycji i nowoczesności

 Kilka słów o firmie Niewieścin. Firma Niewieścin powstała w 1990r dlatego posiada długą tradycję wędliniarską. Od samego początku dostarczając swoim klientom mięso wieprzowe i wędliny. 

  Aktualnie oferta sprzedażowa firmy obejmuje własne wyroby wędliniarskie i świeże mięso, sery, pieczywo, produkty regionalne oraz własne wyroby garmażeryjne.

  Każdego dnia nasz zespół dokonuje wszelkich starań, aby zachować jak najwyższą jakość produktów, jednocześnie przestrzegając tradycji wędliniarskiej. 

  Wierzymy, że lepsze jedzenie to lepsze życie, a dobra wędlina to mięso i przyprawy.

zasięg Niewieścin  mapa polski
zasięg Niewieścin samochody dostawcze

Wieprza Pieprzem- ujęcia z Niewieścina

Promujemy regionalnych przedsiębiorców z województwa kujawsko- pomorskiego. W związku z tym ich produkty takie jak: miody, makarony, powidła, przetwory z warzyw, sosy, musztardy, warzywa i owoce a w szczególności kilka rodzajów jabłek i przyprawy sprzedawane są w naszych sklepach.

Co roku wspieramy lokalne inicjatywy społeczne, szkoły, organizacje młodzieżowe i uczniowskie, drużyny sportowe i ośrodki oświaty w realizacji swoich celów lub pomagamy w organizacji różnego rodzaju imprez. Przeznaczamy środki na cele charytatywne, różne fundacje i szpitale. Uczestniczymy w akcjach aukcyjnych, często przeznaczając na ten cel nasze produkty.

Dbamy o środowisko. W tym celu prąd do naszego zakładu produkowany jest częściowo przez farmę fotowoltaiczną i systemy odzyskujące energię cieplną z chłodnictwa. Co roku realizujemy kilka nowych inwestycji, które mają na celu rozwój i rozbudowę infrastruktury pomagającej chronić środowisko i oszczędzać energię. Mamy również wdrożone ustandaryzowane systemy zarządzania odpadami i bieżącą wodą, oraz deszczówką.