zasięg Niewieścin  mapa polski
zasięg Niewieścin samochody dostawcze

Wieprza Pieprzem- ujęcia z Niewieścina

Godnym uwagi jest fakt, że promujemy regionalnych przedsiębiorców z województwa kujawsko- pomorskiego. W związku z tym ich produkty takie jak: miody, makarony, powidła, przetwory z warzyw, sosy, musztardy, warzywa i owoce a w szczególności kilka rodzajów jabłek i przyprawy sprzedawane są w naszych sklepach.

Co roku wspieramy lokalne inicjatywy społeczne, szkoły, organizacje młodzieżowe i uczniowskie, drużyny sportowe i ośrodki w realizacji swoich celów lub pomagamy w organizacji imprez integracyjnych. Przeznaczamy także pieniądze na cele charytatywne, różne fundacje i szpitale. Uczestniczymy w akcjach aukcyjnych, często przeznaczając na ten cel nasze produkty.

Dbamy o środowisko. W tym celu prąd do naszego zakładu produkowany jest częściowo przez farmę fotowoltaiczną i systemy odzyskujące energię cieplną z chłodnictwa. Co roku realizujemy kilka nowych inwestycji, które mają na celu rozwój i rozbudowę infrastruktury pomagającej chronić środowisko. Mamy wdrożone ustandaryzowane systemy zarządzania odpadami i bieżącą wodą.