Strona główna » Job Openings » SPRZEDAWCA – Bydgoszcz

SPRZEDAWCA – Bydgoszcz

Delikatesy Mięsne “NIEWIEŚCIN” zatrudnią w naszych sklepach firmowych
 w Bydgoszczy (Fordon i Centrum)

SPRZEDAWCĘ

WYNAGRODZENIE NETTO: 3 230,00 – 5 000,00 zł

Oczekujemy:

  • zaangażowania oraz sumienności
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • doświadczenie w handlu oraz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, paczki, nagrody jubileuszowe, niskooprocentowane pożyczki i inne)
  • ubezpieczenie grupowe oraz członków rodziny
  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie na stanowisku pracy
  • możliwość rozwoju osobistego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne materiały i urządzenia wspierające realizację zadań

Twoje zadania:

  • obsługa klienta
  • dbanie o estetykę i wygląd sklepu
  • praca według standardów i procedur obowiązujących w firmie

MILE WIDZIANE OSOBY POSIADAJĄCE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Stanowisko: Sprzedawca
Wymiar godzin / umowa: pełen etat
Lokalizacja: Bydgoszcz / Fordon i Centrum

Złóż formularz aplikacyjny

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx